9 Temmuz 2008 Çarşamba

Liste...

Aşağıda yazılacak yazıların listesi bulunmaktadır. Hele bu yazılar yazılmasın Yelda beni parça pinçik punçuk yapar... (Punto Amca, bu kelimeleri kullanmak zorundayım. İçinde bulunduğumuz durumu bundan daha iyi anlatamazdı.)
  1. Bake Shop 1 yıl değerlendirilmesi ve gelinen son durum.
  2. "Pasta Atölyesi" programı ve televizyon macerası.
  3. Araya bunalım tarzında bir iç hesaplaşma.
  4. Gelecek tarifin geçmiş tarif olması için yapılacaklar.
  5. Bebi'nin 2. yaş günü kutlaması. (Başbaşa kutladık ama arkasından yaşananlar)
  6. Doktor tavsiyesi "Tatile git..." Tatilde yaşanacaklar. Daha gidemedik ama olsun...

Kanat olmama az kaldı...

6 yorum:

FİGEN KARAVAŞ dedi ki...

heheheheheh:))))
Canımcımm,
Ben hepsini merakla bekliyorum, iç hesaplaşma dahil goreyim nasıl hesaplastıgını ki ben de kopya cekecegim:)))
operimmmmm,

Figen Karavaş

Uğur CAN dedi ki...

Merhaba ilk kez yazıyorum ama hep takip ediyordum. En fenasıda şu iç hesaplaşmalar, çok yoruyor değilmi? Bende de var aynı durum. Az düşünen, sorgulamayan insanlara imreniyorum doğrusu. Ama tatil iyi geliyor, bende işe yaradı ilk fırsatta herşeyi bırakın (özellikle düşünceleri) tatile çıkın, eğlenin, dinlenin :))
Sevgiler

Uğur
ugurlutadlar.blogspot.com

başak dedi ki...

ayy nasıl sevindim televizyon da pasta atölyesini duyunca sizi bloglardan tanıyordum çoookk bübyük merakla bekliyorum tabii bana hoş geliyr da size kolay gelsin diyorum

Yelda Erdoğan dedi ki...

Pancık pincik eder miyim? Ederim. Yok yok edemem. Yazmazsan. Eh biraz edebilirim. Severim seni :)

♥ Suzi ♥ dedi ki...

bende meraktan çatlıyacağım,tatilde bile internet kafe bulup bakınıyorum.Ama hala bişey yooook.çiçekli resmimide bekliyorum :))

pastacik sezer dedi ki...

Can ,
Uzun zamandır sayfana bakıyorum, Ne yazdı diye çünkü konuşamadık.Bir başkası okusa şu yazdığımı siz konuşamadıysanız kim konuşacak der. Bazen konuşulmaz istenmez susulur.Biz sustuk belki yaşadıklarımız,belki gerginliklerimiz susturdu bizi.Ama içim susmadı niyeyse hep soruyor seni.Senden uzakta kalmaya içim katlanamıyor.Niye bilmiyorum Gözümden yaşlar aktı kanat olmama az kaldı cümlesini okuyunca. içimde kanatların uçuştu sanki.Ben seni özledim.Hem de öyle çok özlemişim ki bu gün yazını okuyunca bunu daha çok fark ettim.Hoplaya hoplaya geçelim yolları.Çukura da düşersek çıkarmıyız birlikte.